Na warsztaty gramatyczne możecie przyjść z każdym problemem, a lektor prowadzący zajęcia pomaga każdemu indywidualnie.
Zajęcia z fonetyki prowadzimy na zasadzie gier i zabaw językowych, dzięki którym szybko nauczycie się np jak wymawiać piękne francuskie „r”! Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a zapisując się na zwykły kurs + fonetykę otrzymacie 10% zniżki.
Co dwa tygodnie organizujemy pokazy filmów oraz bajek francuskich. Oprócz tego, proponujemy Wam zajęcia na podstawie „metody filmowej” gdzie możecie sami przygotowywać dialogi i odgrywać scenki, nagrywając w ten sposób krótki film po francusku!
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przygotować się do egzaminów DELF (zajęcia 2 razy w tygodniu – koszt 999 zł) oraz DELF PRIM (dzieci 8-12 lat) – zajęcia 2 razy w tygodniu – koszt 999 zł.
Zapraszamy na warsztaty kulinarne, czyli naukę francuskiego połączoną z nauką gotowania francuskich potraw! Warsztaty odbywają się w restauracji francuskiej, gdy uzbiera się odpowiednia liczna chętnych.Zdjęcia z naszych kursów gotowania możecie zobaczyć w galerii.
b2.1 oraz b2.2
Osobom, które posługują się językiem francuskim swobodnie i jednocześnie mają dosyć podręcznikowych ćwiczeń, polecamy konwersacje. Poprzez nacisk na konwersację utrzymujemy żywy kontakt z francuskim. Możecie zapisać się również na kurs standardowy + konwersacje raz w tygodniu.
Wszystkich, którzy mają talent aktorski, zapraszamy na warsztaty teatralne. Podczas tych zajęć, będziecie przygotowywać przedstawienie, które zostanie odegrane na koniec semestru.
Dwa razy w roku organizujemy obozy językowe do Francji! W te wakacje lecimy na południe, a więcej informacji znajdziecie w „Aktualnościach”.

Szkoła francuskiego, Kraków i mnóstwo atrakcji - sprawdź, jak to działa!

Kurs francuskiego pełen atrakcji? Czemu nie? Kraków to miasto, które nie znosi nudy. Zatem szkoła francuskiego w mieście Kraków to także coś, w czym nudy nie ma. Francuski i jego nauka mogą być naprawdę interesującą i niezapomnianą przygodą, a kurs francuskiego może przybrać formę świetnej zabawy. Kraków jest tego doskonałym przykładem.

Francuski bez schematu i bez nudy

Kurs francuskiego prowadzimy bez schematu książek, co w skrócie oznacza odejście od sztywnych ram, na rzecz nauki sprawnej komunikacji. Przecież właśnie o to chodzi, by nie bać się mówić i zawsze się dogadać. Dlatego właśnie nasz kurs francuskiego w 70% stanowią zajęcia praktyczne. U nas Kraków mówi po francusku!

Szkoła francuskiego odchodząca od schematu podręczników nie oznacza braków programowych. Nasz kurs francuskiego został tak skonstruowany, by dać solidne podstawy gramatyczne, a nawet kompleksowo przygotowuje do egzaminu DELF.

Francuski na warsztatach kulinarnych i nie tylko

Kraków to miasto smakoszy. Kraków to także miasto pełne smaku. Dlatego łączymy pasje - kurs francuskiego realizujemy w połączeniu z warsztatami kulinarnymi. Francuski smak w zestawie z francuskim językiem. Doskonałe połączenie. Realizując podwójnie swoje pasje, możesz czuć się podwójnie usatysfakcjonowany i jeszcze lepiej wykorzystujesz swój cenny czas. Warsztaty kulinarne realizowane są w restauracji francuskiej, gdy tylko powstanie odpowiednio liczna grupa osób zainteresowana taką formą aktywności.

Szkoła francuskiego w mieście Kraków to także wiele więcej atrakcji (http://krakow.lereve.pl/a-po-zajeciach/), między innymi:

  • czytanie artykułów z francuskiej prasy,
  • oglądanie francuskich filmów,
  • smakowanie potraw (francuski smak!)
  • ciekawe ćwiczenia językowe w postaci gier i zabaw (francuski od podstaw),
  • słuchanie francuskich piosenek (Kraków śpiewa po francusku)
  • pisanie teatralnych scenariuszy w języku francuskim,
  • odgrywanie scenek teatralnych w języku francuskim (szkoła francuskiego i teatr w jednym).

Szkoła francuskiego, Kraków i mnóstwo możliwości

Kurs francuskiego prowadzony w mieście Kraków to możliwości dla obecnych i przyszłych studentów. Francuski to język ponad 200 mln ludzi na całym świecie. Dlaczego zatem nie studiować w języku francuskim? Pomyśl o podwójnym dyplomie - http://www.institutfrancais.pl/pl/katalog-podwojnych-dyplomow-francusko-polskich - nasza szkoła francuskiego będzie tutaj solidnym przygotowaniem.

To Top