Radek

,,Pierwszym, co przychodzi na myśl odnośnie szkoły Le Reve to mili i zasobni w wiedzę lektorzy. Ci, z którymi się zetknąłem, władają językiem francuskim w stopniu bardzo zaawansowanym. Nic w tym jednak dziwnego – jeden z nauczających mnie lektorów jest rodowitym Francuzem, druga lektorka jest absolwentką filologii romańskiej. Drugim pozytywem jest tempo realizacji materiału. Każda lekcja to nowy zasób przydatnego słownictwa. Niska cena zajęć i dogodna lokalizacja to kolejne cechy, które warto podkreślić. Ogólnie rzecz biorąc, szkoła Le Reve jest warta polecenia.

 

Karolina

,,W Le Reve panuje niespotykana atmosfera i niekonwencjonalne metody nauczania. Zauważyłam szybkie postępy w wymowie i zasobie słownictwa.”

 

Ola

,,Jest kładziony nacisk na mówienie. Na każdych zajęciach układamy dialogi, co poprawia nasze umiejętności językowe. Nauce sprzyjają małe grupy i fantastyczni nauczyciele.”

Maciek Z

,,Chodzę do Le Reve od wakacji tego roku. Po 3 miesiącach nauki mogę się już dogadać z francuzami. Jestem naprawdę zadowolony bo dzięki tak małej grupie widzę efekty dosłownie z lekcji na lekcję.

 

Kamila Żurawińska

,,Zaczęłam uczyć się francuskiego w szkole Le reve w lipcu od podstaw, na „intensywnym kursie wakacyjnym” Bez zastanowienia postanowiłam kontynuować naukę dalej. Co najbardziej chwalę w tej szkole? to lektorzy i atmosfera. :) Uczy mnie Simon i Marta, oboje mają dużo potrzebnej cierpliwości do opornych na wiedzę uczniów ;) Grupy są małe więc szybko można poznać fajnych ludzi. Jestem już po kilku miesiącach nauki i mam pewność, że jak wyjadę do Francji na ferie zimowe nie będę błądzić po ulicach Paryża. W trakcie nauki nabrałam w sobie dużo odwagi do mówienia w tym języku. Polecam wszystkim jeszcze niezdecydowanym na naukę w tej szkole.

 

Karol Graczyk

,,Jestem studiującym klarnecistą, który chciałby wyjechać na wymianę do Francji. Dzięki takiej szkole w krótkim czasie mogę zrealizować ten plan. Lektorzy prowadzą zajęcia w sposób bardzo urozmaicony i ciekawy dla ucznia.

 

Katarzyna Kaczmarek

,,Bardzo ciekawe zajęcia. Dużo przydatnych materiałów i zagadnień. Lektorzy omawiają treści na zajęciach bardzo szczegółowo. Wiele bogatych merytorycznie zagadnień.”

 

Daniela

,,Po zakończeniu semestru, śmiem twierdzić, iż szkoła Le Reve jest szkołą, którą mogłabym polecić, a nawet – szczególnie zachęcić :) Jestem pod wrażeniem, także polecam gorąco wszystkim, którzy mają marzenia zaczerpnąć rąbka języka francuskiego!”

Szkoła francuskiego, Kraków i mnóstwo atrakcji - sprawdź, jak to działa!

Kurs francuskiego pełen atrakcji? Czemu nie? Kraków to miasto, które nie znosi nudy. Zatem szkoła francuskiego w mieście Kraków to także coś, w czym nudy nie ma. Francuski i jego nauka mogą być naprawdę interesującą i niezapomnianą przygodą, a kurs francuskiego może przybrać formę świetnej zabawy. Kraków jest tego doskonałym przykładem.

Francuski bez schematu i bez nudy

Kurs francuskiego prowadzimy bez schematu książek, co w skrócie oznacza odejście od sztywnych ram, na rzecz nauki sprawnej komunikacji. Przecież właśnie o to chodzi, by nie bać się mówić i zawsze się dogadać. Dlatego właśnie nasz kurs francuskiego w 70% stanowią zajęcia praktyczne. U nas Kraków mówi po francusku!

Szkoła francuskiego odchodząca od schematu podręczników nie oznacza braków programowych. Nasz kurs francuskiego został tak skonstruowany, by dać solidne podstawy gramatyczne, a nawet kompleksowo przygotowuje do egzaminu DELF.

Francuski na warsztatach kulinarnych i nie tylko

Kraków to miasto smakoszy. Kraków to także miasto pełne smaku. Dlatego łączymy pasje - kurs francuskiego realizujemy w połączeniu z warsztatami kulinarnymi. Francuski smak w zestawie z francuskim językiem. Doskonałe połączenie. Realizując podwójnie swoje pasje, możesz czuć się podwójnie usatysfakcjonowany i jeszcze lepiej wykorzystujesz swój cenny czas. Warsztaty kulinarne realizowane są w restauracji francuskiej, gdy tylko powstanie odpowiednio liczna grupa osób zainteresowana taką formą aktywności.

Szkoła francuskiego w mieście Kraków to także wiele więcej atrakcji (http://krakow.lereve.pl/a-po-zajeciach/), między innymi:

  • czytanie artykułów z francuskiej prasy,
  • oglądanie francuskich filmów,
  • smakowanie potraw (francuski smak!)
  • ciekawe ćwiczenia językowe w postaci gier i zabaw (francuski od podstaw),
  • słuchanie francuskich piosenek (Kraków śpiewa po francusku)
  • pisanie teatralnych scenariuszy w języku francuskim,
  • odgrywanie scenek teatralnych w języku francuskim (szkoła francuskiego i teatr w jednym).

Szkoła francuskiego, Kraków i mnóstwo możliwości

Kurs francuskiego prowadzony w mieście Kraków to możliwości dla obecnych i przyszłych studentów. Francuski to język ponad 200 mln ludzi na całym świecie. Dlaczego zatem nie studiować w języku francuskim? Pomyśl o podwójnym dyplomie - http://www.institutfrancais.pl/pl/katalog-podwojnych-dyplomow-francusko-polskich - nasza szkoła francuskiego będzie tutaj solidnym przygotowaniem.

To Top