Kursy ’18

Wakacyjny kurs francuskiego Kraków


Aktualizacja na dzień 01.08.2018 r. : 

Pamiętajcie, że zapisy na ostatni miesiąc kursów wakacyjnych kończą się już w wtorek 7 sierpnia! 🙂 Ruszamy już 7 sierpnia!
Zostało tylko kilka wolnych miejsc!
Szkoła będzie zamknięta we wrześniu.
Semestralny kurs zimowy rusza od października! 🙂


Salut!🇫🇷

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim czas oficjalnie otworzyć…ZAPISY NA KURS CZERWCOWY ORAZ KURS WAKACYJNY Z FRANCUSKIEGO!! 🤗🐌

Kurs czerwcowy —> rusza od 11.06. Jest to świetna okazja do przetestowania zajęć w naszej szkole przed zapisaniem się na zajęcia podczas wakacji 😉

Kurs wakacyjny —> ruszamy 2.07. Możecie zapisywać się na cały 2-miesięczny kurs (lipiec, sierpień) lub na każdy miesiąc osobno (np. tylko lipiec lub lipiec i sierpień)

Cennik oraz pozostałe informacje znajdziecie  na naszej stronie w zakładce Cennik

Pamiętajcie, że zajęcia odbywać się będą również w plenerze! 🙂

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania ślijcie na lereve.krakow@gmail.com 🙂

Do  zobaczenia w Le Rêve!😁🚀

Ilość zajęć w tygodniu, dni i godziny

W Le Rêve macie możliwość uczęszczania na zajęcia 1, 2 lub 3 razy w tygodniu. Najwięcej mamy grup z zajęciami 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5 godziny zegarowej i zazwyczaj odbywają się w systemie poniedziałek i środa albo wtorek i czwartek.  Najczęstsze godziny zajęć to 16.30, 18.00 i 19.45, ale oczywiście mamy też grupy poranne, wczesno-popołudniowe i weekendowe. Cały czas powtarzamy, że możemy dostosować się do Waszej dyspozycyjności i pokombinować trochę z terminami. W każdym semestrze rusza taka liczba grup, że bez problemu znajdziemy rozwiązanie dla każdego. A jeżeli nie uda się w grupie – zapraszamy na zajęcia indywidualne  lub przez Skype 🙂

Czy można dołączyć do trwającego już kursu?

Nawet jeżeli nowy kurs już ruszył, zawsze możecie się do niego dopisać, odrabiając zajęcia w innej grupie, lub indywidualnie z lektorem. Możecie bez dodatkowej płatności odrobić 2 zajęcia, na których Was nie było i dołączyć do grupy.

Promocja

Jeżeli chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową 4 – osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie każdy z Was otrzyma 25 % zniżki od ceny podstawowej!

Slider

Cennik – kurs francuskiego Kraków

Cena za semestralny kurs z zajęciami raz w tygodniu wynosi 690 zł, natomiast cena za semestralny kurs 2 razy w tygodniu to 1270 zł.

Slider

Kontakt – kurs francuskiego Kraków

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych będziecie mogli uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Piszcie na adres: lereve.krakow@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 730 128 478!