Kursy ’18

Semestr zimowy w Le Rêve

 Salut!

Trwają zapisy na nowy semestr w Le Rêve! Po wakacjach wracamy do Was ze zdwojoną siłą! Nic się nie zmieni: grupy nadal będą 4-osobowe, będzie bardzo dużo mówienia, debat, dialogów i gier! A to wszystko w centrum miasta (zobaczcie zakładkę kontakt)

Ceny kursów oraz ilość godzin i czas trwania zajęć znajdziecie na naszej stronie w zakładce Cennik 😉

Ostatnie wolne miejsca!

(pamiętajcie, że cały czas tworzymy nowe grupy!)

Grupa od zera: pn-śr 16.45  śr 9.30 | wt-czw 14.00

A1: pn 12:00

A2/B1: wt-czw 14.00

B1: pt 17.30

B1/B2: pn- śr 18.15

Ilość zajęć w tygodniu, dni i godziny

W Le Rêve macie możliwość uczęszczania na zajęcia 1, 2 lub 3 razy w tygodniu. Najwięcej mamy grup z zajęciami 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5 godziny zegarowej i zazwyczaj odbywają się w systemie poniedziałek i środa albo wtorek i czwartek.  Najczęstsze godziny zajęć to 16.30, 18.00 i 19.45, ale oczywiście mamy też grupy poranne, wczesno-popołudniowe i weekendowe. Cały czas powtarzamy, że możemy dostosować się do Waszej dyspozycyjności i pokombinować trochę z terminami. W każdym semestrze rusza taka liczba grup, że bez problemu znajdziemy rozwiązanie dla każdego. A jeżeli nie uda się w grupie – zapraszamy na zajęcia indywidualne  lub przez Skype 🙂

Czy można dołączyć do trwającego już kursu?

Nawet jeżeli nowy kurs już ruszył, zawsze możecie się do niego dopisać, odrabiając zajęcia w innej grupie, lub indywidualnie z lektorem. Możecie bez dodatkowej płatności odrobić 2 zajęcia, na których Was nie było i dołączyć do grupy.

Promocja

Jeżeli chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową 4 – osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie każdy z Was otrzyma 25 % zniżki od ceny podstawowej!

Slider

Cennik – kurs francuskiego Kraków

Cena za semestralny kurs z zajęciami raz w tygodniu wynosi 690 zł, natomiast cena za semestralny kurs 2 razy w tygodniu to 1270 zł.

Slider

Kontakt – kurs francuskiego Kraków

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych będziecie mogli uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Piszcie na adres: lereve.krakow@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 730 128 478!