Grupy maksymalnie 4-osobowe, zajęcia z native-speakerem, studencka atmosfera – zapraszamy na semestr letni!
 

Promocja!

Jeżeli chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową 4-osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie dostaniecie 25% zniżki od ceny podstawowej!

 

Zajęcia będą się odbywać 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej. Cena za kurs semestralny (60 godzin lekcyjnych) to 990 zł przy płatności jednorazowej lub 3 raty po 360 zł. Od tego semestru będziecie mieli możliwość uczęszczać również na kurs intensywny, czyli 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej. Koszt takiego kursu to 1590 zł przy płatności jednorazowej lub 3 raty po 560 zł. Wszystkie materiały dydaktyczne zawarte są w cenie kursu!
 

Zajęcia będą prowadzone przez lektora polskiego w przypadku grup całkowicie początkujących, a w przypadku grup na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native-speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!
 
 
Oprócz kursu standardowego mamy dla Was także inne propozycje:

 

Zajęcia indywidualne (cena za godzinę zegarową – 60 zł) – W przypadku zajęć indywidualnych sami możecie ustalić dzień i godzinę zajęć. Co miesiąc można wykupić kolejny pakiet lekcji, więc nie trzeba wiązać się umową na cały semestr. Sami możecie ustalić jak często będą odbywać się zajęcia i ile będą trwały. Każde zajęcia można odwołać nawet dzień wcześniej!

 

Grupa dla dzieci – Mamy doświadczenie w pracy z najmłodszymi, zawsze dostosowujemy metody nauczania do grupy wiekowej. Wyzwalamy w dzieciach pozywaną energię, następnie wykorzystujemy ją w grach i ćwiczeniach językowych. W tej grupie francuski to przede wszystkim świetna zabawa!

 

Konwersacje (poziom B1 i wyższy) – Osobom, które posługują się językiem francuskim swobodnie i jednocześnie mają dosyć suchych podręcznikowych ćwiczeń, polecamy grupę zaawansowaną. Poprzez nacisk na konwersację utrzymujemy żywy kontakt z francuskim. Skupiamy się na wzbogacaniu zaawansowanego słownictwa w celu wykorzystania go w praktycznych rozmowach.

 

Grupa studencka – Dla tych, którzy chcą uczyć się w studenckiej atmosferze przygotowaliśmy grupy studenckie! W takich właśnie grupach powstają zawsze najlepsze pomysły, tworzymy zabawne scenki i poruszamy tematy aktualne i ciekawe dla młodych. A do tego studenci mogą liczyć na 5% zniżki na kurs semestralny!

 

Grupa Erasmus – Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze w tym roku wyjeżdżają na Erasmusa i chcą nauczyć się posługiwać językiem na poziomie komunikatywnym!
Dla Erasmusów przygotowaliśmy specjalny program, oparty głównie na mówieniu, scenkach z życia codziennego oraz wielu informacjach i ciekawostkach na temat studiowania we Francji!

 

Grupa początkująca 50+ – Mamy również propozycję dla osób, które ukończyły już 50 lat, ale wciąż aktywnie chcą uczyć się języka francuskiego z osobami w podobnym wieku!

 

Warsztaty kulinarno-językowe – Raz na dwa tygodnie w weekendy organizujemy warsztaty kulinarno-językowe, gdzie będziecie mieli okazję jednocześnie gotować i uczyć się języka francuskiego w bardzo przyjemnej atmosferze ;)

 

Zajęcia z fonetyki – Zapraszamy osoby, które dopiero zaczynają uczyć się języka francuskiego, ale też uczniów na wyższych poziomach zaawansowania, którzy chcą popracować nad poprawną wymową. Zajęcia są prowadzone w formie gier i zabaw, podczas których uczniowie uczą się np. jak wymówić i wydobyć z siebie prawdziwe francuskie „r”.

 

Metoda filmowa – Zapraszamy uczniów, którzy chcą wziąć udział w naszym nowym projekcie, a będzie to kurs semestralny oparty na nauczaniu na podstawie scenariusza serialu lub filmu. Podczas pierwszych kilku zajęć stworzycie swoje własne postaci, a na każdych kolejnych zajęciach będziecie układać dialogi i fabułę, tak aby na końcu semestru móc stworzyć cały film!

 

Zajęcia raz w tygodniu(cena za semestr – 550 zł) – Jeżeli interesują Was zajęcia raz w tygodniu, napiszcie jakie dni i godziny Wam pasują oraz na jaki poziom chcecie się zapisać. Grupa ruszy gdy zbiorą się 3 osoby!
 

 

Jeżeli chcecie zapisać się na semestr letni, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych moglibyście uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę!

 

Piszcie na adres: lereve.krakow@gmail.com!

725 033 261


Serdecznie zapraszamy!

Szkoła francuskiego, Kraków i mnóstwo atrakcji - sprawdź, jak to działa!

Kurs francuskiego pełen atrakcji? Czemu nie? Kraków to miasto, które nie znosi nudy. Zatem szkoła francuskiego w mieście Kraków to także coś, w czym nudy nie ma. Francuski i jego nauka mogą być naprawdę interesującą i niezapomnianą przygodą, a kurs francuskiego może przybrać formę świetnej zabawy. Kraków jest tego doskonałym przykładem.

Francuski bez schematu i bez nudy

Kurs francuskiego prowadzimy bez schematu książek, co w skrócie oznacza odejście od sztywnych ram, na rzecz nauki sprawnej komunikacji. Przecież właśnie o to chodzi, by nie bać się mówić i zawsze się dogadać. Dlatego właśnie nasz kurs francuskiego w 70% stanowią zajęcia praktyczne. U nas Kraków mówi po francusku!

Szkoła francuskiego odchodząca od schematu podręczników nie oznacza braków programowych. Nasz kurs francuskiego został tak skonstruowany, by dać solidne podstawy gramatyczne, a nawet kompleksowo przygotowuje do egzaminu DELF.

Francuski na warsztatach kulinarnych i nie tylko

Kraków to miasto smakoszy. Kraków to także miasto pełne smaku. Dlatego łączymy pasje - kurs francuskiego realizujemy w połączeniu z warsztatami kulinarnymi. Francuski smak w zestawie z francuskim językiem. Doskonałe połączenie. Realizując podwójnie swoje pasje, możesz czuć się podwójnie usatysfakcjonowany i jeszcze lepiej wykorzystujesz swój cenny czas. Warsztaty kulinarne realizowane są w restauracji francuskiej, gdy tylko powstanie odpowiednio liczna grupa osób zainteresowana taką formą aktywności.

Szkoła francuskiego w mieście Kraków to także wiele więcej atrakcji (http://krakow.lereve.pl/a-po-zajeciach/), między innymi:

  • czytanie artykułów z francuskiej prasy,
  • oglądanie francuskich filmów,
  • smakowanie potraw (francuski smak!)
  • ciekawe ćwiczenia językowe w postaci gier i zabaw (francuski od podstaw),
  • słuchanie francuskich piosenek (Kraków śpiewa po francusku)
  • pisanie teatralnych scenariuszy w języku francuskim,
  • odgrywanie scenek teatralnych w języku francuskim (szkoła francuskiego i teatr w jednym).

Szkoła francuskiego, Kraków i mnóstwo możliwości

Kurs francuskiego prowadzony w mieście Kraków to możliwości dla obecnych i przyszłych studentów. Francuski to język ponad 200 mln ludzi na całym świecie. Dlaczego zatem nie studiować w języku francuskim? Pomyśl o podwójnym dyplomie - http://www.institutfrancais.pl/pl/katalog-podwojnych-dyplomow-francusko-polskich - nasza szkoła francuskiego będzie tutaj solidnym przygotowaniem.

To Top