Nowe propozycje dla obecnych i nowych uczniów!

Zapraszamy serdecznie na nowe zajęcia w Le Rêve!

Nowość! Na każde zajęcia można zapisać się osobno, nie uczestnicząc w kursie standardowym.

W piątki i w soboty zapraszamy na zajęcia teatralne. Dla uczniów o poziomie niższym niż B1, zajęcia odbywać się będą w piątki o godzinie 17 i trwać będą trzy godziny. Natomiast zajęcia dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych będą w soboty od 11 do 14. Koszt zajęć to tylko 190 zł!

Kolejną propozycją są zajęcia z fonetyki, czyli poprawnej wymowy, z którymi ruszymy już 8 kwietnia. Będą to ćwiczenia nad tym, co w języku francuskim jest najtrudniejsze, czyli nad wymową(przede wszystkim francuskiego „r” oraz wielu innych głosek). Ćwiczenia będą się odbywać przez dwa miesiące(od 3 kwietnia do 5 czerwca, w środy o godzinie 18.30, a ich koszt to tylko 150 zł.
W kwietniu ruszamy również z wieczornymi projekcjami filmów francuskich(z napisami polskimi) w każdy wtorek o godzinie 20:15! Po każdej projekcji dyskusja na temat filmu!

Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com.
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod nr telefonu: 725033261

Zapraszamy serdecznie!

Oferta specjalna dla osób zaczynających „od zera”!

Chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową grupę – 4 osoby? Zapraszamy do Le Rêve – na start dostaniecie 10 % zniżki od ceny podstawowej!

 

 

 

Szkoła francuskiego, Kraków i mnóstwo atrakcji - sprawdź, jak to działa!

Kurs francuskiego pełen atrakcji? Czemu nie? Kraków to miasto, które nie znosi nudy. Zatem szkoła francuskiego w mieście Kraków to także coś, w czym nudy nie ma. Francuski i jego nauka mogą być naprawdę interesującą i niezapomnianą przygodą, a kurs francuskiego może przybrać formę świetnej zabawy. Kraków jest tego doskonałym przykładem.

Francuski bez schematu i bez nudy

Kurs francuskiego prowadzimy bez schematu książek, co w skrócie oznacza odejście od sztywnych ram, na rzecz nauki sprawnej komunikacji. Przecież właśnie o to chodzi, by nie bać się mówić i zawsze się dogadać. Dlatego właśnie nasz kurs francuskiego w 70% stanowią zajęcia praktyczne. U nas Kraków mówi po francusku!

Szkoła francuskiego odchodząca od schematu podręczników nie oznacza braków programowych. Nasz kurs francuskiego został tak skonstruowany, by dać solidne podstawy gramatyczne, a nawet kompleksowo przygotowuje do egzaminu DELF.

Francuski na warsztatach kulinarnych i nie tylko

Kraków to miasto smakoszy. Kraków to także miasto pełne smaku. Dlatego łączymy pasje - kurs francuskiego realizujemy w połączeniu z warsztatami kulinarnymi. Francuski smak w zestawie z francuskim językiem. Doskonałe połączenie. Realizując podwójnie swoje pasje, możesz czuć się podwójnie usatysfakcjonowany i jeszcze lepiej wykorzystujesz swój cenny czas. Warsztaty kulinarne realizowane są w restauracji francuskiej, gdy tylko powstanie odpowiednio liczna grupa osób zainteresowana taką formą aktywności.

Szkoła francuskiego w mieście Kraków to także wiele więcej atrakcji (http://krakow.lereve.pl/a-po-zajeciach/), między innymi:

  • czytanie artykułów z francuskiej prasy,
  • oglądanie francuskich filmów,
  • smakowanie potraw (francuski smak!)
  • ciekawe ćwiczenia językowe w postaci gier i zabaw (francuski od podstaw),
  • słuchanie francuskich piosenek (Kraków śpiewa po francusku)
  • pisanie teatralnych scenariuszy w języku francuskim,
  • odgrywanie scenek teatralnych w języku francuskim (szkoła francuskiego i teatr w jednym).

Szkoła francuskiego, Kraków i mnóstwo możliwości

Kurs francuskiego prowadzony w mieście Kraków to możliwości dla obecnych i przyszłych studentów. Francuski to język ponad 200 mln ludzi na całym świecie. Dlaczego zatem nie studiować w języku francuskim? Pomyśl o podwójnym dyplomie - http://www.institutfrancais.pl/pl/katalog-podwojnych-dyplomow-francusko-polskich - nasza szkoła francuskiego będzie tutaj solidnym przygotowaniem.

To Top