Zajęcia grupowe

Rodzaje kursów

Rok szkolny dzieli się u nas na trzy główne okresy: kurs semestralny zimowy (rusza w październiku), kurs semestralny letni (rusza w marcu), a także kursy wakacyjne (lipiec, sierpień).  Grupa może jednak ruszyć w każdym momencie roku, a wystarczy że zbiorą się trzy osoby na tym samym poziomie. Mamy możliwość utworzenia również minigrupki 2 osobowej, wtedy w cenie kursu grupowego zajęcia trwają godzinę zegarową zamiast półtorej.

Kurs semestralny

Poniżej przedstawiamy kursy razem z cennikiem, ilością godzin oraz terminami. Obecnie prowadzimy nabór na semestr letni 2024. Więcej informacji w tej zakładce.
 
 
 

Kurs wakacyjny

Ilość zajęć w tygodniu, dni i godziny

Le Rêve macie możliwość uczęszczania na zajęcia 1, 2 lub 3 razy w tygodniu. Najwięcej mamy grup z zajęciami 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5 godziny zegarowej (lub godzinę jeśli uczestniczą 2 osoby) i zazwyczaj odbywają się w systemie poniedziałek i środa albo wtorek i czwartek.  Najczęstsze godziny zajęć to 16.45, 18.15 i 19.45, ale oczywiście mamy też grupy poranne, wczesno-popołudniowe i weekendowe. Cały czas powtarzamy, że możemy dostosować się do Waszej dyspozycyjności i pokombinować trochę z terminami. W każdym semestrze rusza taka liczba grup, że bez problemu znajdziemy rozwiązanie dla każdego. A jeżeli nie uda się w grupie – zapraszamy na zajęcia indywidualne lub przez Skype 🙂

Czy można dołączyć do trwającego już kursu?

Nawet jeżeli nowy kurs już ruszył, zawsze możecie się do niego dopisać.

Opłaty za kurs

Płatności można dokonać gotówką lub przelewem – jednorazowo lub w ratach. Pisząc do nas maila, dajcie znać, jaka forma płatności najbardziej Wam pasuje. Opłatę (całościowej lub pierwszej raty) za kurs należy uiścić najpóźniej do końca pierwszego tygodnia zajęć.