Cennik zajęć z języka francuskiego

 

Rodzaje kursów

Rok szkolny dzieli się u nas na 3 główne okresy: kurs semestralny zimowy (rusza na początku lub w połowie października), kurs semestralny letni (rusza w połowie lub pod koniec lutego), a także kursy wakacyjne (lipiec, sierpień, wrzesień). Grupa może jednak ruszyć w każdym momencie roku, a wystarczy, że zbiorą się 3 osoby na tym samym poziomie.

Ilość zajęć w tygodniu, dni i godziny

W Le Rêve macie możliwość uczęszczania na zajęcia 1, 2 lub 3 razy w tygodniu. Najwięcej mamy grup z zajęciami 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5 godziny zegarowej (lub godzinę jeśli uczestniczą dwie osoby) i zazwyczaj odbywają się w systemie poniedziałek i środa albo wtorek i czwartek.  Najczęstsze godziny zajęć to 16.45, 18.15 i 19.45, ale oczywiście mamy też grupy poranne, wczesno-popołudniowe i weekendowe. Cały czas powtarzamy, że możemy dostosować się do Waszej dyspozycyjności i pokombinować trochę z terminami. W każdym semestrze rusza taka liczba grup, że bez problemu znajdziemy rozwiązanie dla każdego. A jeżeli nie uda się w grupie – zapraszamy na zajęcia indywidualne  lub przez Skype 🙂

Czy można dołączyć do trwającego już kursu?

Nawet jeżeli nowy kurs już ruszył, zawsze możecie się do niego dopisać, uzyskując dostęp do materiałów przerobionych już przez grupę i konsultację z lektorem w razie problemów z nadrobieniem materiału.

Opłaty za kurs

Przed rozpoczęciem kursu należy wpłacić 100 zł bezzwrotnej zaliczki, żeby zarezerwować sobie miejsce w grupie. Zaliczka jest wliczona w cenę kursu, co oznacza że po wpłaceniu zaliczki, opłata za kurs jest pomniejszona o 100 zł.
Płatność można uiścić jednorazowo lub w ratach, przelewem lub gotówką w siedzibie szkoły. Pisząc do nas maila, dajcie znać, jaka forma płatności najbardziej Wam pasuje. Opłatę należy uiścić najpóźniej do końca pierwszego tygodnia zajęć.