Cennik zajęć z języka francuskiego

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Rodzaje kursów

Rok szkolny dzieli się u nas na 3 główne okresy: kurs semestralny zimowy (rusza w połowie października), kurs semestralny letni (rusza w połowie lutego), a także kursy wakacyjne (lipiec, sierpień, wrzesień). Oprócz tego, posiadamy w ofercie również kursy 2-miesięczne – wiosenny i zimowy. Pierwszy z nich przypada na okres maj-czerwiec, a drugi na styczeń-luty.  Grupa może jednak ruszyć w każdym momencie roku, a wystarczy że zbiorą się 3 osoby na tym samym poziomie.

Ilość zajęć w tygodniu, dni i godziny

W Le Rêve macie możliwość uczęszczania na zajęcia 1, 2 lub 3 razy w tygodniu. Najwięcej mamy grup z zajęciami 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5 godziny zegarowej i zazwyczaj odbywają się w systemie poniedziałek i środa albo wtorek i czwartek.  Najczęstsze godziny zajęć to 16.30, 18.00 i 19.45, ale oczywiście mamy też grupy poranne, wczesno-popołudniowe i weekendowe. Cały czas powtarzamy, że możemy dostosować się do Waszej dyspozycyjności i pokombinować trochę z terminami. W każdym semestrze rusza taka liczba grup, że bez problemu znajdziemy rozwiązanie dla każdego. A jeżeli nie uda się w grupie – zapraszamy na zajęcia indywidualne  lub przez Skype 🙂

Czy można dołączyć do trwającego już kursu?

Nawet jeżeli nowy kurs już ruszył, zawsze możecie się do niego dopisać, odrabiając zajęcia w innej grupie, lub indywidualnie z lektorem. Możecie bez dodatkowej płatności odrobić 2 zajęcia, na których Was nie było i dołączyć do grupy.

Opłaty za kurs

Przed rozpoczęciem kursu należy wpłacić 100 zł zaliczki, żeby zarezerwować sobie miejsce w grupie. Zaliczka jest wliczona w cenę kursu, co oznacza że po wpłaceniu zaliczki, opłata za kurs jest pomniejszona o 100 zł. 
Płatność można uiścić jednorazowo lub w ratach, przelewem lub gotówką w siedzibie szkoły. Dla nas bardziej wygodne jest, kiedy przelewacie pieniądze bezpośrednio na nasze konto, ale jeżeli nie możecie tego zrobić, to oczywiście możecie zapłacić na miejscu 😉 Pisząc do nas maila, dajcie znać, jaka forma płatności najbardziej Wam pasuje. Opłatę należy uiścić najpóźniej do końca pierwszego tygodnia zajęć.