Co nas wyróżnia?

Szkoła języka francuskiego w Krakowie

 
previous arrow
4-osobowe grupy
Aktywność przede wszystkim
Energiczni i doświadczeni lektorzy
Brak schematu podręcznika
next arrow

Szkoła języka francuskiego w Krakowie – jedna z wielu?

Szkoła Le Rêve to przede wszystkim miejsce, w którym do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. W każdym mieście, w którym Le Rêve się znajduje – czy jest to Kraków, Wrocław czy Warszawa – uczniowie znają właściciela danej placówki i mogą się do niego zwrócić z każdym problemem. Chcemy, żeby każdy z naszych uczniów był zadowolony i zawsze pytamy, czy grupa i lektor Wam odpowiadają, a jeżeli coś jest nie tak, staramy się temu zaradzić.

 Język francuski w małych grupach

Języka francuskiego, jak każdego innego języka, można nauczyć się dużo szybciej w małych grupach. U nas grupy są maksymalnie 5-osobowe i dzięki temu uczniowie Le Reve robią bardzo szybkie postępy. W tak małej grupie nie można się za kimś schować. Trzeba mówić, a my dbamy o to, żeby każdy z Was miał tyle samo szans na wypowiedzenie swojego zdania podczas zajęć.

Kurs języka francuskiego w Le Rêve można rozpocząć w każdej chwili

Nasze grupy są maksymalnie 5-osobowe, więc kurs możecie zacząć w każdym momencie, wystarczy, że zbiorą się 3 osoby na tym samym poziomie. Zapisując się na kurs ze znajomymi, dostajecie po 15% zniżki! Wystarczy, że razem utworzycie grupę i ustalicie dni i godziny zajęć.

Lektorzy w Le Rêve – doświadczeni nauczyciele języka francuskiego

Dla nas człowiek jest najważniejszy. Tak samo uczeń, jak i lektor. Cała nasza kadra uczy z pasji i do każdych zajęć podchodzimy z dużą energią i masą pomysłów. Nasz program jest bogaty w różne dodatkowe materiały. Nie korzystamy z jednego podręcznika i nie działamy schematycznie. Zawsze modyfikujemy program do możliwości uczniów i pamiętamy o tym, aby wszyscy zrozumieli i nadążali z materiałem. Chcemy, abyście robili szybkie postępy i zaczęli mówić już po kilku zajęciach, ale też dużo czasu poświęcamy na powtórki. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możecie zjawić się na zajęciach, to możecie je odrobić z inną grupą.

Dużo zajęć pozalekcyjnych

Szkoła języka francuskiego to nie tylko kurs standardowy. W naszej ofercie posiadamy również takie zajęcia dodatkowe, jak fonetyka, warsztaty gramatyczne, konwersacje czy zajęcia przez Skype. Oprócz tego organizujemy obozy językowe i wycieczki do Francji. Zdjęcia z eventów przez nas organizowanych i wszystkiego, co dzieje się poza szkołą, możecie znaleźć na naszym Facebooku 🙂